4. nedeľa cez rok (A)

sv. Blažeja, biskupa a mučeníka (spomienka)

Za členov Ružencového bratstva

+ Štefan a Anna Púčkoví a starí rodičia z oboch strán

+ Margita Bukovinská – výročná sv. omša

sv. Agáty, panny a mučenice (spomienka)

Sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov (spomienka)

+ Jaroslav Švec – výročná sv. omša

+ Mojmír a Bohumila a rodičia z oboch strán

+ Michal Synák, súrodenci a rodičia

Za zdravie a Božiu pomoc pri dožití 70r.

+ Viktor, Kamila, Jaroslav Lúčan, Pavlína, Jozef Vojtek

PIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Milan Mažgút a rodičia z oboch strán

+ rodičia Alojz a Ľudmila

Upratovanie kostolaprosíme veriacich z bytoviek na Holúbkovej rovniSrdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli       Eur.

V pondelok máme miništrantské stretnutie.

V pondelok, na sviatok sv. Blažeja budeme na záver sv. omše ráno a večer dávať požehnanie hrdla.

Prvopiatkové spovedanie chorých:

Pondelok: ústredie v Terchovej

Štvrtok: domov dôchodcov a Struháreň

Piatok:  Nižné, Vyšné Kamence, Biely Potok a osady

Prvopiatkové spovedanie v kostole:

Pol hodinu pred ranou sv. omšou a hodinu pred večernou sv. omšou.

Vo štvrtok medzi 12:30 a 14:00 budeme spovedať žiakov z príležitosti prvého piatku. Pozývame všetky deti a birmovancov. Prosíme, aby ste ich povzbudili k spovedi keď pôjdu zo školy domov.

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Na prvý piatok od 7:00 do 16:40 bude v kostole celodenná adorácia. Pobožnosť k prvému piatku sa budeme modliť po rannej sv. omši a večer o 16:40.

Na budúcu nedeľu, t. j. 9. februára bude šieste zo sérií katechetických stretnutí pre deti, ktoré sa pripravujú na 1. sv. prijímanie. Stretnutie začíname o 9:00 hod., pokračuje sa detskou sv. omšou o 10:30. Prosíme deti o dochvíľnosť.

Ako sme už avizovali, tento rok plánujeme zorganizovať púť do Guadalupe v Mexiku, v čase od 13. – 24. novembra. Organizátori púte ma informovali, že cena púte z dôvodov vyšších cien v Mexiku stúpla z 1690 Eur na 1760 Eur. Za čo sa veľmi ospravedlňujú. Veľmi nás však prosili, aby sme do 20. februára nahlásili približný počet pútnikov z Terchovej, aby tak mohli otvoriť prihlasovanie cez TV Lux. Záujemcovia na púť nech sa prídu zapísať na faru, kde si môžu zobrať podrobné informácie o celej púti. K zapísaniu na púť si prosím doneste aj číslo pasu. Čo sa týka platby za púť, zatiaľ to nie je potrebné.