1. Pôstna nedeľa

Katedry sv. Petra, apoštola (sviatok)

+ Adam a Pavlína Balátoví a starí rodičia z oboch strán

+ Jozef a Anna Zichoví a rodičia a starí rodičia z oboch strán

Utorok po 1. pôstnej nedeli

Za zdravie a Božiu pomoc, dary Ducha Svätého a pokoj v rodine

+ Viktor, Augustín rodičia a starí rodičia z oboch strán

Streda po 1. pôstnej nedeli

+ Ladislav a Anna a rodičia z oboch strán

Štvrtok po 1. pôstnej nedeli

+ Jozefína Struhárňanská rod. Valcharčiaková

Piatok po 1. pôstnej nedeli

+ Jozefina Dávidiková, Vincent Dávidík

+ Alojz a Elena Dendisoví a rodičia z oboch strán

Sobota po 1. pôstnej nedeli

+ Viktor a Kamila Lúčan

Bohuznámy za zdravie a Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pri dožití životného jubilea 80r. a jeho deti

DRUHÁ PÔSTNA NEDEĽA

+ Vincent, Mária, Ján a Jozefína Berešíkoví

+ Michal Staňo, Sofia Staňová rod. Bobaňová

V dnešnú nedeľu máme zbierku na Charitu. Svoj milodar môžete vhodiť ešte túto nedeľu do pokladničky ktorá je v predsieni kostola. Diecézna charita Žilina Vás v čase zatvorených kostolov pozýva darovať svoju almužnu aj počas celého pôstu pre ľudí v núdzi. Zbierku rozširujeme o kampaň MOJA ALMUŽNA POMÁHA TRPIACIM V MOJEJ DIECÉZE. Pošlite svoju almužnu a darujte ju službe núdznym niektorou z ponúkaných foriem, či priamo na účet, poštovou poukážkou, prostredníctvom QR kódu, cez stránku www.charitaza.sk. Vďaka Vašej štedrosti môžeme spolu napĺňať poslanie byť blízko pri človeku a prinášať nádej aj v týchto náročných časoch.  Naša spoločná služba je, v tomto období zvlášť, svedectvom života Cirkvi vo svete. Ďakujeme!

Pre deti máme v ponuke pôstu aktivitu, pôstny 3D kríž. V predsieni kostola si budete môcť každú nedeľu zobrať istú časť z tejto pôstnej skladačky.

Vo štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Prosíme veriacich aby nám do poštovej schránky nevhadzovali obálky s novými úmyslami sv. omší spolu s milodarom za sv. omšu.

Tento týždeň pokračujeme v Online stretnutí Birmovancov. Prosíme birmovancov aby pri pripojení používali svoje skutočné meno a priezvisko, kvôli identifikácii, a mali zapnutú kameru. Prosíme rodičov aby na toto dohliadli.

Nálepky, ktoré deti zbierajú budú položené na stolíku v predsieni kostola.