21. nedeľa v cezročnom období (B)

+ Viktória Hanuliaková a rodičia z oboch strán

Sv. Bartolomeja, apoštola (sviatok)

+ Margita Patrnčiaková – výročná sv. omša

+ z rodiny Pacvoňovej

+ Melánia Cingelová – výročná sv. omša

Sv. Moniky (spomienka)

+ Ľudmila a Ján Rechtoríkoví, Ľudmila a Kamil Krištofík

Sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi (spomienka)

+ Ján a Žofia Hanuliakoví, rodičia z oboch strán, Ján Chovanec

+ Kamil a z rodiny Komačkovej a Vantúchovej

DVASIATA DRUHÁ NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Vendelín, Karolína, Štefan, Ján Bobáňoví

+ František Chabada – výročná sv. omša

Upratovanie kostola: prosíme veriacich z domov od č. 801 – 900Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 32 Eur.

Návštevy chorých v Terchovej budú pondelok ako zvyčajne

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Sviatosť zmierenia vysluhujeme od pondelka do soboty vždy pol hodinu pred každou sv. omšou. Spovedáme v priestoroch bočného vchodu. Čakajúci na sv. spoveď nech si sadnú na bočnú lavicu pri bočnom východe.

Plánujeme farskú púť na stretnutie so sv. otcom v Šaštíne v stredu 15. septembra 2021. Máme objednaný autobus s kapacitou 49 miest. Cena púte je 15 Eur. Odchod autobusu bude približne o 3:00 hod. ráno.

Na podujatí sa môžu zúčastniť len registrovaní účastníci, ktorí zároveň spĺňajú podmienku plnej zaočkovanosti:

-       očkovaní v dvojdávkovej schéme, ak uplynulo 14 dní po podaní druhej dávky

-       očkovaní v jednodávkovej schéme, 21 dní po podaní jednej dávky (ide o vakcínu Janssen od spoločnosti Johnson&Johnson)

-       očkovaní 1. dávkou + 14 dní po podaní prvej dávky, ak zároveň prekonali COVID v intervale maximálne do 180 dní

Prihlásiť sa na farskú púť je možné na fare najlepšie po sv. omšiach. K prihláseniu je potrebné doložiť vytlačený email o uskutočnení registrácie alebo vás zaregistrujeme priamo na fare. K registrácii budete potrebovať rodné číslo, tel. číslo, a email adresu (ak nemáte, môžeme použiť aj našu farskú).