5. nedeľa v období cez rok (C)

Za členov Ružencového bratstva

Za zdravie a Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre Štefana, Andreja, rodinu a Kristínu

+ z rodiny Podkopčanovej, Malachovcovej a Lutišanovej

+ Daniela a Gabriela

sv. Školastiky, panny (spomienka)

+ Jozef, Gitka, Anna a Vincent Cingeloví

Preblahoslavenej Panny Márie Lurdskej

+ Kamil a Viktória Ondrušoví

+ rodičia Alojz a Ľudmila

+ Karolína, Jozef, Filip, Martin a Jozef

+ Vendelín a Karolína Bobáňoví, Vincent a Antónia Martinusíkoví

ŠIESTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Za zdravie, Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre rodinu Bobáňovú a Lutišanovú

+ Viktor Komačka – výročná sv. omša

Upratovanie kostola: prosíme veriacich z domov od č. 601 – 700. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste
prispeli -    Eur.

Návštevy chorých v Terchovej budú v pondelok ako zvyčajne.

V pondelok o 16:00 hod. budeme zapisovať úmysly sv. omší na mesiac Marec a Apríl. Zapisovanie úmyslov sv. omší bude na fare.

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Opatrenia v kostoloch sa zatiaľ nemenili a teda všetky sv. omše, aj pohrebné či sobášne, sú výhradne v režime OP.

Po každej sv. omši budeme individuálne rozdávať sv. prijímanie pri bočnom vchode.

Sv. zmieranie vysluhujeme v bočnom vchode pol hodinu pred každou sv. omšou. K spovedi prosím pristupujte z vonku kostola.

Nálepky, ktoré deti zbierajú z nedeľných sv. omší sú položené na stolíku v predsieni kostola.

Slovenskí biskupi pozývajú veriacich na púť do Ríma, na ktorej chcú spoločne poďakovať za minuloročnú návštevu pápeža Františka na Slovensku (12.-15. september 2021). Audiencia pre slovenských pútnikov u Svätého Otca bude vo Vatikáne v sobotu 30. apríla 2022V ten istý deň plánujú slovenskí biskupi sláviť s pútnikmi spoločnú svätú omšu v Bazilike sv. Petra. Bližšie informácie budú zverejňované priebežne. Na púť je možné cestovať napríklad s katolíckou televíziou LUX, alebo sa zorganizovať v rámci vlastnej farnosti či spoločenstva, taktiež individuálnou formou.