Tel.: +421  41 569 51 90; +421 915 275 573

Nové opatrenia od 27. SEPTEMBRA 2021

Náš okres je i naďalej v 1. stupni ohrozenia, teda v červenej farbe. Do interiéru kostola môžu ísť veriaci v skupine OTP, teda očkovaní, testovaní, po prekonaní, v celkovej možnej kapacite 150 ľudí. Deti do 10 rokov sa nerátajú. Nebudeme kontrolovať či farníci spĺňajú tieto požiadavky, je to na každého vlastnom zdravom úsudku a svedomí. Otestovať sa môžete aj doma antigénovými testami, ktoré sa dajú zakúpiť v lekárni. Menný zoznam ľudí, ktorí boli v interiéri kostola na sv. omši budeme realizovať iba pri nedeľných sv. omšiach.V interiéri je povinné nosenie FPP respirátora alebo rúška bez výnimiek. Prosíme veriacich, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu nosiť respirátor alebo rúško nech ostatnú vonku pred kostolom. Iba my, kňazi, si dávme dole rúško počas niektorých liturgických úkonov. Pohreby, sobáše, krsty budeme riešiť individuálne po dohodnutí s rodinou.

Vitajte

Srdečne vás všetkých vítame na obnovenej webovej stránke farnosti Terchová. Stále je čo dolaďovať, ale verím, že čoskoro bude fungovať tak ako má. Určite aspoň základné funkcie ako sú farské oznamy a dôležité informácie.

S pozdravom P. Pavol Hudák, SVD