+ František a Anna a ich deti

ÔSMA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Jarolím, Adamko, Ľudmila, Emília, Viktor

+ Ondrej a Anna Ondrušoví, Amália, Gustáv, Helena

Upratovanie kostolaprosíme veriacich z domov od 401 – 500. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 41 Eur.

Prvopiatkové spovedanie chorých:

Pondelok: Terchová ústredie

Štvrtok: Struháreň a osady, Vyšné a Nižné Kamence, dom dôchodcov

Piatok: Biely Potok a osady

Spovedanie v kostole pred prvým piatkom v mesiaci:

Pondelok a utorok – 1 hod. pred večernou sv. omšou.

Štvrtok a Piatok– 2 hod. pred večernou sv. omšou.

Vo štvrtok medzi 12:30 a 14:00 budeme spovedať žiakov z príležitosti prvého piatku. Pozývame všetky deti. Prosíme rodičov, aby ste vaše deti povzbudili  k spovedi keď pôjdu zo školy domov.

V pondelok je miništrantské stretnutie. Do našich kruhov pozývame ďalších chlapcov, ktorí by mali o službu miništrovania záujem.

Štvrtok po večernej sv. omši budekrátka adorácia.

Na prvý piatok od 7:00 do 16:30 bude v kostole celodenná adorácia. Pobožnosť k prvému piatku sa budeme modliť po rannej sv. omši a pred večernou sv. omšou.

V sobotu máme prvú sobotu v mesiaci. Fatimská pobožnosť bude ráno po svätej omši.

Pozývame veriacich na prvú farskú púť v tomto roku s názvom Božie milosrdenstvo - po stopách sv. Faustíny a pápeža sv. Jána Pavla II., do krajín Poľska a Litvy, ktorá sa uskutoční 6. – 10. apríla.Cena púte je 295 Eur. Informácie a záväzné prihlásenie na púť je možné na farskom úrade. Pri prihlasovaní je potrebné zaplatiť plnú sumu púte.

Naša farská organizácia Centrum pre rodinu a mládež sa aj tento rok uchádza o vašu priazeň prostredníctvom darovania vašich 2 percentz už zaplatenej dane. Tlačivá sú vzadu v kostole. Stačí vyplnené tlačivá priniesť na faru, potom ich naraz odnesieme na daňový úrad. Zamestnanec vyplní toto tlačivo + priloží k tomu potvrdenie o zaplatení dane z príjmov od zamestnávateľa. Firma uvádza údaje neziskovky priamo do daňového priznania. Srdečne ďakujeme.

Najnovšie číslo Katolíckych novínsa okrem iného venuje témam ako posudzovania a odsudzovania, pozývajú na návštevu Baziliky svätého Klementa v Ríme, kde je pochovaný svätý Cyril, pripomínajú si rok od tragickej smrti novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. V tejto súvislosti prinášajú rozhovor s otcom Jána Kuciaka aj s politickým analytikom Jánom Baránkom.