Veľkonočná nedeľa

VEĽKONOČNÁ STREDA

+ z rodiny Struhárňaskej a Berešíkovej

VEĽKONOČNÝ ŠTVRTOK

Za zdravie a Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre kňaza Tomáša Baleju pri dožití 30. rokov života

VEĽKONOČNÝ PIATOK

Za zdravie a Božie požehnanie a Dary Ducha Svätého pre rodinu Podhorskú a deti

+ Vladimír Cingel – výročná sv. omša

VEĽKONOČNÁ SOBOTA

+Václav, Vincent a Terézia

+ Viktor, Kamila a Jaroslav Lúčan

DRUHÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA,

Nedeľa Božieho Milosrdenstva

+ Martin, Filip, Anna a Milan

Za zdravie a Božiu pomoc pri dožití životného jubilea 80r. Viktórie a jej deti

Upratovanie kostolaprosíme veriacich z domov od 1201 – 1300Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 47 Eur.

Dnes pri sv. omšiach máme tradičnú veľkonočnú oferu. Za vaše milodary vám srdečné Pán Boh zaplať.

Návštevy chorých v Terchovej ústredí budú na veľkonočný pondelok poobede o 14:00.

Štvrtok po večernej sv. omši je krátka adorácia.

Srdečne Vás všetkých pozývame na Veľkonočný koncert – Poďakovanie za lásku, venovaný pamiatke sv. Jánovi Pavlovi II. Veľkonočný koncert sa uskutoční v našom kostole 28. apríla t.j. budúcu nedeľu o 16:00 hod.

Na budúcu nedeľu, t.j. 28. apríla bude ôsme zo sérií katechetických stretnutí pre deti, ktoré sa pripravujú na 1. sv. prijímanie. Stretnutie začíname o 9:00 hod., pokračuje sa detskou sv. omšou o 10:30. Prosíme deti o dochvíľnosť.

28. apríla v nedeľu budeme na detskej sv. omši posviacať skautské šatky novým členom nášho skautského oddielu. Toto posvätenie šatiek robíme z príležitosti sviatku sv. Juraja, patróna skautov, ktorý ma sviatok v stredu.

Na budúci týždeň v utorok 30. apríla, bude v našej farnosti celodenná adorácia za rodiny.

Z celého srdca sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli k dôstojnému priebehu Veľkonočných sviatkov v našej farnosti. Veľká vďaka patrí našim kostolníkom, organistkám, miništrantom, tým, ktorí nádherne vyzdobili kostol a Boží hrob, spevákom, hasičom, skautom, ktorí pomohli pri strážení Božieho hrobu a pri procesii, organizátorom a účinkujúcim za krásne zinscenovanú krížovú cestu ulicami Terchovej. Vďaka všetkým vám sme mohli všetci prežiť tieto sviatky s väčším duchovným zážitkom. K požehnanému sláveniu Veľkej noci sa osobne pripájajú aj naši Terchovskí spolubratia z Ríma, páter Peter Dikoš a páter Martin Cingel.