+ Štefan Srniak a rodičia z oboch strán

+ Vladimír Hanuliak, Šimon Graňák a starí rodičia z oboch strán

Za zdravie a Božiu pomoc pre Kolomana a Jozefínu

+ Štefan a Kamila Vojtekových, rodičia a starí rodičia z oboch strán

Za Katarínu, ktorá ďakuje Pánu Bohu za dožitých 70r. života a za celú rodinu.

Sv. Alžbety Uhorskej, rehoľníčky (spomienka)

+ Adolf, Pavlína, deti a rodičia z oboch strán

+ Kamila Vantúchová, Matúš, Jozef, František, Martinka Konštiaková

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Vallových

+ Milan Mažgút

TRIDSIATA TRETIA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Martin Šupica a starí rodičia z oboch strán

+ Ján Romančík

Za farníkov – detská sv. omša

Dnes si pripomíname sviatok patróna našej farnosti sv. Martina a zároveň je aj farská poklona. Po veľkej sv. omši bude vyložená Sviatosť Oltárna do 16.30 hod., kedy bude záverečná pobožnosť. Je to čas, keď môžeme stráviť tiché chvíle s tým najdôležitejším z celej farnosti, so Sviatostným Spasiteľom. Chceme vás všetkých pozvať a povzbudiť k modlitbe.

Upratovanie kostola: prosíme veriacich z domov od 1401 a vyššie. Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí upratali kostol tento víkend. Na kvety ste prispeli 30 Eur. (Upratovali iba dvaja farníci.)

Dnes bude pri sv. omšiach Svätomartinska ofera. Za všetky vaše milodary vám vyslovujeme už teraz Pán Boh zaplať.

Návštevy chorých v Terchovej ústredí tento pondelok nebudú.

Materské Centrum sv. Rodiny bude tento pondelok otvorené od 8:30 – 10:00 hod.

V pondelok je miništrantské stretnutie.

Štvrtok po večernej sv. omši bude krátka adorácia.

Na budúcu nedeľu 19. novembra, bude tretie zo sérií katechetických stretnutí pre deti, ktoré sa pripravujú na 1. sv. prijímanie. Stretnutie začíname o 9:00 hod., pokračuje sa detskou sv. omšou o 10:30. Prosíme deti o dochvíľnosť.

Dňa 16. novembra a 8. decembra 2017 sa od 9:00 hod. do 13.30 hod. uskutoční na Strednej Odbornej Škole sv. Jozefa Robotníka v Žiline u Saleziánov DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, kde môžete vidieť našich autoopravárov, stolárov, murárov a grafikov. Všetci ste srdečne pozvaní.

Aj tento rok plánujeme v našej farnosti zorganizovať jasličkovú pobožnosť, ktorá má hlbokú a dlhodobú tradíciu. Chceme nadviazať na pôvodný zámer jasličkovej pobožnosti spočívajúci v spojení duchovného prežívania Vianoc a ľudových tradícii našej obce. Týmto chceme pozvať všetkých, ktorí chcú svojim darom a talentom aktívne prispieť k duchovnému a kultúrnemu programu nech prídu na prvý nácvik, ktorý bude 19. novembra o 17 hod. v kostole.

Prosíme deti, aby po požehnaní prišli pred kaplnku sv. Martina. Prvoprijímajúce deti dostanú nálepku v sakristii pri podpise účasti na sv. omši.